fbpx

Hakkımızda

Taşımacılıkta En Uygun Çözümler

Hem fiyat hem de hizmet kalitesi konusunda memnun kalacağınız bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Hizmet sürecimiz şu şekilde işler;

  • Siz bize ulaşarak almak istediğiniz taşımacılık hizmetinin detaylarını iletirsiniz.
  • Biz size almak istediğiniz taşımacılık hizmeti ile ilgili en uygun çözümlerle hazırladığımız fiyat teklifini göndeririz.
  • Anlaşırsak belirlediğimiz sat ve tarihte ekibimiz adresinizde hazır olarak bulunur.
  • Eşyalarınız talebinize göre demontaj ve ambalajlama için hazırlanır.
  • Titizlikle ambalajlanan eşyalarınız en uygun araçlara yerleştirilir.
  • Talep etmiş olduğunuz adrese güvenle götürülür ve yerleştirilir.

Sizin İçin En Uygun Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız sahip olduğu tecrübe, uzman ekip ve araç filosu ile Gaziantep’te evden eve taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı ve depolama hizmetleri vermektedir. Sizde en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız taşımacılık hizmetine en uygun çözümler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Firmamız taşımacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getirerek en uygun hizmetleri sunma çabasındadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta kendimizi her geçen gün geliştiriyor ve memnun müşterilerimizle büyük bir aile olarak büyümeye devam ediyoruz. Sektörde lider olma hedefimize doğru ilerlerken en büyük hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Sunduğumuz her hizmette en ince detaylara kadar inceleyerek ve titizlikle davranarak eşyalarınızı güvenle ulaşması gereken noktaya götürüyoruz.

 

 

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe oluşturduğumuz yenilikçi hizmet anlayışı ile Gaziantep üzerinde sürdürdüğümüz hizmetlerimizle Türkiye’de öncü bir firma olmak istiyoruz. Bu nedenle tecrübe ve birikimlerimizi taşımacılık sektöründe farklılık oluşturmak için kullanıyoruz. Taşımacılık sektöründe olması gereken en önemli iki değer olan güven ve müşteri memnuniyeti için çalışmalarımıza yenilikler katarak yolumuza devam ediyoruz.

Öncelikle Türkiye’de sonrasında dünyada aranılan bir taşımacılık markası olmayı hedefliyoruz. Toplumumuza ve ülkemize katkı sağlayarak, en güvenilir ve en çok tercih edilen taşımacılık markası olmayı hayal ediyor ve bunun için çalışıyoruz. Her geçen çoğalan hizmet alanımız, araç filomuz ve ekibimiz ile taşımacılık sektöründe bir numara olmak ve adımızı dünyaya duyurmak en büyük hedefimiz.

 

Misyonumuz

Gaziantep’te faaliyet gösteren firmamız Gaziantep’ten Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Değişim ve yeniliklere açık olan yaklaşımımız, gelişen teknolojiye olan tutkumuz ve alanında uzman ekibimiz ile taşımacılık sektörüne farklılık getirmek için çalışıyoruz. Misyonumuz taşımacılık sektörüne yeni değerler kazandırabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek için alternatif ve farklı hizmetler sunmak. Firma olarak;

  • Toplumumuz ve ülkemize katkı sağlamak,
  • Takım ruhunu oluşturmak ve işine sahip çıkan bir ekip ile çalışmak,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı, doğru ve en hızlı çözümleri sunmak,
  • İş ve sorumluluk bilincini arka plana atmadan en kaliteli hizmetleri verebilmek için çalışıyoruz.

Türkiye’nin her yeri için taşımacılık hizmetlerinde en çok tercih edilen ve en güvenilir marka olmak için elimizden geleni yapıyoruz.